Access BARS

Od 14 grudnia 2014 r. jestem praktykiem Access BARS. Umów się na sesję masażu energetycznego  –  tel. 517 660 422

Informacje:

 O co chodzi tym BARS-em?

Manualny masaż energetyczny BARS jest rzeczywistą, zweryfikowaną metodą terapii i posiada w USA odpowiedni certyfikat – „National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB).

Na głowie człowieka, symetrycznie po obu stronach rozmieszczone są punkty energetyczne nazywane  „BARS”. Łączą się  one z obszarami mózgu gromadzącymi pamięć naszych doświadczeń, a w szczególności naszych myśli, uczuć, bolesnych przeżyć, przekonań, które nie zawsze są nasze, oczekiwań, które niczemu dobremu nie służą – z tym wszystkim, co zebrane w pamięci, w podświadomości, a co realnie nas upośledza i blokuje nieograniczony rozwój oraz dostęp do Obfitości Wszechświata, co nie pozwala nam „tu i teraz” odczuwać szczęścia i radości naszego niepowtarzalnego istnienia.

Poszczególne punkty BARS jako istotne aspekty ludzkiego życia, zostały zidentyfikowane przez Gary’ego Douglas’a w procesie tzw. channelingu, które poddane  delikatnej akupresurze uwalniają nas od wszelkich uwarunkowań. Nasze możliwości stają się nieograniczone, a my stopniowo uzyskujemy zauważalne pozytywne zmiany w zakresie: przepływu energii w naszym organizmie, naszej sytuacji finansowej, kreatywności w codziennym życiu, kontroli nad emocjami i myśleniem, kreowania udanych relacji interpersonalnych, witalności, zdrowia i sprawności fizycznej, sprawności seksualnej, komunikacji interpersonalnej, spokoju wewnętrznego, poczucia własnej wartości, świadomości siebie w świecie i świata w sobie.

W praktyce masaż BARS daje: głęboką relaksację, uwolnienie umysłu od gonitwy myśli oraz jasność myślenia, początek pozytywnych zmian w życiu, radość i pogodę ducha i wiele innych pożytków dla zdrowia i rozwoju osobistego.

Access BARS można powtarzać co jakiś czas, zależnie od naszych potrzeb i możliwości. Za każdym razem po tym masażu wzrasta dostęp do naszego potencjału, otwierają się przed nami przestrzenie kreatywnych działań, uczymy się współpracy z nieograniczoną Energią Wszechświata, wchodzimy w dobre wibracje pozytywnych emocji, przestajemy oceniać siebie i innych i wchodzimy w głęboką empatię wobec wszystkiego co istnieje.

Access BARS to dar dla nas Ludzi, od wyższych galaktycznych cywilizacji, abyśmy mięli pogodę ducha, odwagę by zmieniać siebie i swoje oczekiwania i mądrość, by inspirować innych do miłości i wdzięczności, współpracy zamiast  rywalizacji i walki o władzę.

„Dopóki się boisz nie jesteś miarą niczego i żadną miarą nie potrafisz zmierzyć życia, nie bój się niech zdarzy ci się życie”.

 Jak  może być jeszcze lepiej?

 A to mój certyfikat:

więcej o Access BARS:

There are two things that will change anything in your life … Access Bars and choice.  

Dain Heer explains the Access Consciousness Clearing Statement

Badanie Accesss Bars® przez neurologa  dr Jeffrey L. Fannin

polskie napisy

 https://youtu.be/5UjO-LC-RHs 

Terapia, która zmienia życie

Aby być szczęśliwszym…   25 września 2011r.  Access Consciousness to rodzaj terapii, która pozwala być szczęśliwszym. Stworzył ją Gary Douglas 20 lat temu w Kaliforni. Potem dołączył do niego Dain Heer i opracował własne metody, które pomagają nie tylko osiągnąć idealną samoświadomość, ale także… leczyć nowotwory! Access Consciousness ma swoich zwolenników już w 25 krajach świata, także w Polsce. W Dzień Dobry TV gościliśmy samego dr Dain’a Heera. Jak Access Consciousness zmienił jego życie? Czy posiada jakieś magiczne zdolności? Na czym dokładnie polega ta metoda?

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/aby-byc-szczesliwszym,13495.html

 Bądź sobą, zmieniaj świat
 Dain Heer: „Nie uważam się za uzdrowiciela” 17 lipca 2016  Access Consciousness Tłumaczy jak żyć, a jego nauki zdobywają tysiące zwolenników na całym świecie. Dain Heer: „Wiem co znaczy żyć w mroku. Dlatego teraz chcę mówić ludziom, że można to zmienić”.